O MNIE

   Jesteś tutaj pewnie po to, by dowiedzieć się o mnie czegoś więcej. Przeczytasz to w kilka minut i nawet nie przyjdzie Ci na myśli, że do napisania tej strony potrzebowałam kilka podejść w przeciągu miesięcy. Mam rację? Mimo to udało mi się napisać wreszcie podstawowe fakty na mój temat, miłego czytania!

☑ Nazywam się Aleksandra, ale przedstawiam się wszystkim jako Ola, lecz jest to dla mnie nieprawidłowy skrót imienia Aleksandra + na blogu znacie mnie jako "Olusiek".
☑ Urodziłam się w marcu, we Wrocławiu na Dolnym Śląsku.
☑ Jestem spod znaku barana.
☑ Mam dwóch młodszych braci.
☑ Jeśli miałabym opisać się paroma cechami to wybrałabym: ambitna (nawet za bardzo), gadatliwa, komunikatywna, zorganizowana, szczera, pracowita, marzycielska.
☑ Jeśli chodzi o mój wygląd... Jestem niską dziewczyną, która ubiera się po swojemu. Urodziłam się jako blondynka, ale teraz mam brązowe włosy (przebłyski rude, które powstały pod wpływem użycia szamponetki). Za to moje tęczówki są w odcieniu rożnych kolorów: niebieskiego, zielonego i trochę brązowego. Ciężko mi określić czy są bardziej niebieskie, czy zielone.
☑ Moimi idolami są: Demi Lovato i Justin Bieber. Jestem im wdzięczna za naprawdę bardzo wiele. To oni sprawili, że jestem sobą i wierzę w rzeczy niemożliwe.
☑ Moimi pasjami są: pisarstwo, moda, fotografia. To one są odskocznią od rzeczywistości. Z czasem zakochałam się w zdrowym trybie życia i taki właśnie prowadzę.
☑ Moim najważniejszym "przyjacielem" jest ten blog. Założyłam go przez przypadek, a pomyśleć ile on teraz dla mnie znaczy...
☑ Jestem zorganizowana i umiem planować większość rzeczy, ale nie swoją przyszłość.


3 komentarze:

 1. Weszłam na Twojego bloga przez przypadek, zainteresowało mnie kilka postów, więc postanowiłam się czegoś więcej dowiedzieć i przeczytałam, że uwielbiasz Demi. Ja też jej bardzo wiele zawdzięczam i wiem o czym mówisz. Strona super ci wychodzi. Trzymam kciuki :*

  http://lifebyaleksandra.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Dlaczego 'nieprawidłowy skrót'? Chyba, że chodzi ci że tak jak z Joanna, są to skrajnie różne imiona. Ja kiedyś myślałam, że Aleks to skrót od Aleksandry.
  Mój blog
  Kanał na YT

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku!
➭ Dziękuję Ci za wejście!
➭ Jeśli skomentujesz, spróbuję się odwdzięczyć!
➭ Nie toleruję spamu, więc nie reklamuj się i nie proś o "klikanie"!
➭ Jeśli spodoba Ci się mój blog i chcesz go odwiedzać, od razu zaobserwuj!
➭ Pamiętaj, że nie uznaję "obs za obs", które niektórzy uważają za wymianę obserwacjami!