25 paź 2013

Tolerancja

Witajcie. To mój któryś już blog na cudownym blogspocie, ale pierwszy, w którym będę opisywała co robię, co mnie interesuje i dawała swoje zdjęcia. Mam nadzieję, że wam to się spodoba. Będzie mi miło jak spojrzycie na świat z mojej perspektywy, pomożecie mi albo ja wam. Oby ta przygoda się zaczęła jak i skończyła dobrze! Zapraszam do mojego życia!


 Siema. Natrudziłam się by stworzyć nowego bloga. Tego samego o mnie, ale na innym profilu na Google+. Było ciężko, ale dała radę. Stay Strong by Demi. To mi pomaga. Wiecie, że dzisiaj jest PIĄTEK?! Jak ja się cieszę. No nie mogę. Mimo, że pokłóciłam się z przyjaciółką to było wiele miłego. Szykuje się u mnie super Halloween, a jak u was?
Ja.
Nieidealna.
Szalona.
Zwariowana.
Szczera.
Poważna.
Naiwna.
Wierna.
Poruszę dziś Tolerancję ;3

TOLERANCJA
* -
W sensie najbardziej ogólnym oznacza on postawę wykluczającą dyskryminację ludzi, których sposób postępowania oraz przynależność do danej grupy społecznej może podlegać dezaprobacie przez innych pozostających w większości społeczeństwa

 Moim zdaniem to jest szczególne zachowanie wobec drugiej osoby. Każdy jest inny. Każdy ma inne problemy. Nic nie jest tak naprawdę takie same i trzeba to szanować. Należy tolerować wszystko co Cię otacza. Każdy ma prawo mieć inne poglądy religijne jak i dotyczące zainteresowań. Dla mnie życie bez tolerancji jest nieznośne. Powinno się wszystko szanować, a nie wygarniać komuś, że jest na przykład homoseksualny. Takie zachowanie jest żałosne. Nie chcę urazić nikogo, ale powinniśmy najpierw poczuć się przez moment jak ktoś inny i dopiero wtedy coś sugerować.
 Ostatnio byłam w Radio RAM we Wrocławiu. Mieliśmy tam zajęcia całą klasą i będziemy mieli co miesiąc do lutego. Było tam bardzo fajnie, ponieważ uczyłam się mówić jak osoby tam pracujące. Mimo tego, że to takie poważne miejsce spotkał mnie przykry incydent. Prowadzący zajęcia co kilka słów kpił sobie z mojego idola. Mówił "A kto słucha Justina Biebera?", "No, na pewno śpiewacie pod prysznicem jego piosenki" i tego podobne. Zrobiło mi się przykro. Cała klasa miała ubaw, nie znając chłopaka i jego życia. Nie tolerancja. Poznałam ją na własnym przykładzie. Uwierzcie, że nie chcecie tego doznać. Może ktoś też miał taki przypadek z nietolerowaniem czegoś i chce się podzielić tym w komentarzu?
 Chciałabym by jednak świat przejrzał na oczy i zobaczył, że to przez niego wszystko teraz prowadzi do śmierci.* Wikipedia

Miłego weekendu i dziękuję za przeczytanie. Jak chcesz zostaw po sobie komentarz albo zaoberwuj. To mnie uszczęśliwi, odwdzięczę się. Tematy postów wy wybieracie!
Pozdrawiam, Olcia : *

11 komentarzy:

 1. ciekawy post :)
  http://karoraa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Jesteś tolerancyjna? Już cię uwielbiam ^^ Masz za to dużego + :D
  Nie cierpię ludzi nietolerancyjnych >_<
  Podsumowując : całkowicie się z tobą zgadzam :)
  + jakby co to dodając u mnie komentarze możesz informować mnie o nowych postach, dziękuję za komentarze <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Tolerancja jest dobra, ale co za dużo to niezdrowo : )

  OdpowiedzUsuń
 4. Tolerancja jest bardzo ważna:)

  http://rosonatorss.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak to ważne . Hm.... myślę ,że jestem tolerancyjna...

  http://Fidanzataa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. świetny i mądry post!
  fantastyczny blog!!! jesteś cudna!!!
  obserwujemy!!!

  Alicja i Magda

  http://aim-style.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Świeny i mądry post.
  Czekam na nastepny.
  Zapraszam na mojego nowego bloga:
  http://iwant-you4.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Tolerancja jest bardzo ważna. Świetnie piszesz !
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ciekawy post :)
  Obserwujemy? :)
  http://miss-cosmo15.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku!
➭ Dziękuję Ci za wejście!
➭ Jeśli skomentujesz, spróbuję się odwdzięczyć!
➭ Nie toleruję spamu, więc nie reklamuj się i nie proś o "klikanie"!
➭ Jeśli spodoba Ci się mój blog i chcesz go odwiedzać, od razu zaobserwuj!
➭ Pamiętaj, że nie uznaję "obs za obs", które niektórzy uważają za wymianę obserwacjami!